top of page

KOMBİ VE PETEK TEMİZLİĞİ

Adana Kombi ve Petek temizliği servisi kaliteli servis hizmetlerimizin adıdır. Çukurova ve Seyhan Kombi ve Petek temizliği servisi olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde karşılayabilmektir. Firmamızın ana prensibi müşteri odaklı olmaktır. Tecrübeli personelimiz ile birlikte çalışmalarımız önemli bir titizlik ve büyük bir özveri ile sağlamaktayız.

Duvar Su Isıtıcısı

KOMBİ VE PETEK TEMİZLİĞİ ADANA

Kombi ve Petek temizliği adana Servisi çatısı altında çalışmalarında en iyi eğitimi almış teknisyen ve sertifikalı personellerimiz ile tüm Kombi ve Petek hakkında tüm problemleri çözmede yardımcı olarak hizmetlerimizi aksatmadan çözebiliriz.

KOMBİ VE PETEK TEMİZLİĞİ KAÇ PARA ?

        Kombi ve Petek Temizliği kaç para ile ilgili Adana ili Çukurova, Seyhan ve Yüreğir bölgelerinde Kombi ve Petek temizliği  fiyatlarımız sabitlenmiş olup 150 TL fiyat ücretimiz mevcuttur.

  • Kombi ve Petek Temizliği Servis Hizmetlerimiz nasıl süreçten geçmektedir merak ettiniz mi?

1.

Müşterilerimiz genellikle kombi ve petek temizliği yaptırmak istediklerinde  Google veya arama motorlarında “adana kombi servisi” olarak aradıklarında ilk sırada bulunan kombi servisi  şirketimizle iletişime geçerler

2.

Kombi servisi olarak gün içerisinde uygun ekibimiz varsa müşterimizin randevusu alınır ve aynı gün servis hizmeti sağlanır veya aynı gün müsait değilse bir ertesi gün için müşterimizle birlikte randevu hazırlanır.

3.

Randevu saatinden yarım saat veya bir saat öncesinde müşterimiz telefonla iletişime geçilerek kombinizin arıza durumlarına göre müşterimizin kombisi açık veya kapalı bulundurulması gerektiği şeklinde talimatları vererek teknik personelimizin kombi arızasının tespitini kolaylaştırmaktadır.

4.

Teknik personelimiz zamanında randevu adresine gelir ve öncelikle cihazın mevcut konumunda bakım ve onarımı sağlanmaktadır.

5.

Adana kombi servisi olarak yapılan tüm bakım,onarım, arıza veya yıllık periyodik hizmetlerin hepsi garanti kapsamındadır.

6.

Teknik personelimiz tarafından kombinizin onarımı için  gerekli olan yedek parça siparişleri verilecekse yedek parça siparişleri verilerek işlemler sıkıntısız bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

7.

Sipariş edilen yedek parça, kombi servisimize ulaştığında tekrar müşterimiz ile iletişime geçerek randevu tarihi belirlenir ve kombi arızasının giderilmesi için uzman teknik personelimiz tarafından kombi onarımı tamamlanır.

bottom of page