top of page

ADANA KOMBİ VE PETEK
BAKIMI

Adana Kombi ve Petek Bakım servisi kaliteli servis hizmetlerimizin adıdır. Çukurova ve Seyhan Kombi ve Petek Bakım servisi olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde karşılayabilmektir. Firmamızın ana prensibi müşteri odaklı olmaktır. Tecrübeli personelimiz ile birlikte çalışmalarımız önemli bir titizlik ve büyük bir özveri ile sağlamaktayız.

Isıtıcı Onarımı

KOMBİ BAKIM SERVİSİ

Adana Kombi Bakım Servisi çatısı altında çalışmalarında en iyi eğitimi almış teknisyen ve sertifikalı personellerimiz ile tüm Kombi bakım hakkında tüm problemleri çözmede yardımcı olarak hizmetlerimizi aksatmadan çözebiliriz.

KOMBİ BAKIM FİYATLARI

Kombi Bakım Fiyatları Adana ili Çukurova, Seyhan ve Yüreğir bölgelerinde klima bakım fiyatlarımız sabitlenmiş olup 150 TL fiyat ücretimiz mevcuttur.

KOMBİ VE PETEK BAKIMI NE ZAMAN YAPILIR ?

 Kombi ve Petek bakımı ne zaman yapılır sorusunun cevabı Kombi ve Petek bakımları nızı yılda en az 2 defa yaptırmalısınız. Eğer Kombi ve Petek kullanım oranlarınız yüksekse bu Kombi ve Petek bakımlarınızı yılda 3 veya 4 defa yaptırmalısınız çünkü Kombi ve Petek sürekli çalışması ve sağlıklı bir performans verebilmesi için bu bakım hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

bottom of page