top of page

KOMBİ SERVİSİ

Kombi Servisi birimlerimiz yılın her günü aralıksız bir şekilde müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak üzere hizmet vermektedir. Adana Kombi Servis olarak piyasada bulunan işinin ehli olmayan ve yapılan işten memnun kalınmaması durumunda tekrar kendilerine ulaşılamayan şahıs ve şahıslardan klimalarınızı uzak tutun ve el sürdürmeyin. Özellikle hizmet veren firmaların vergi levhalarına, fatura kesip kesemedikleri veyahut mesleki yeterlilik belgelerinin bulunup bulunmadığını mutlaka kontrol ediniz.

Klima Arıza
Klima Isıtmıyor

Klima arıza veya klima ısıtmıyor ise öncelikle klima elektrik bağlantıları kontrol edilip sonra klima kumanda ayarlarını yaptıktan sonra kontrol edilmeli, eğer problem devam ediyorsa adana klima servisi ile iletişime geçiniz.

Kombi Bakımı

Kış aylarından yaz aylarına geçerken veya yaz ayından kış ayına geçerken mutlaka yılda 2 defa kombi bakımlarınızı yaptırmalısınız, bakımı yapılmayan kombi ve peteklerin arızaya yol açabilmektedir.

Kombi Çalışmıyor

Kombi çalışmıyor ise elektrik kontrolleri yapılmalı eğer elektrik bağlantısında sıkıntı yoksa Kombi elektrik alıyorsa biran önce klima servisi olarak tecrübeli teknik personelimizden servis hizmeti alabilirsiniz.

Klima Soğutmuyor

Mevcut bulunan klimanız kıştan yaz aylarına geçerken genellikle klima mod ayarlarını yapamadığı için klima soğutmuyor şikayeti ile adana klima servise başvurmaktadırlar. bu sebeple kumanda ayarı yapıldıktan sonra klima servisi hizmetlerinden randevu alabilirsiniz.

Kombi Tamiri

Kombi tamiri olarak hizmet alacağınız servisin klima için yapılan teknik müdahale sonucunda kombi da hasar meydana vermeden garanti kapsamında yapması en tercih edilebilecek bir hizmet şeklidir. Adana Kombi Tamir servisi olarak bu hizmeti sunmaktayız.

Klima Montajı
Klima Taşıma

Evinizi, ofisinizi veya iş yerinizi taşımanız esnasında mevcut bulunan klima için en hız ve en güvenilir şekilde uygun fiyatlarla klima montajı ve klima taşıma işleme gerçekleştirmekteyiz.

Sıcaklığın Ayarlanması

KOMBİ TEKNİK SERVİSİ

Adana Kombi Teknik servisi kaliteli servis hizmetlerimizin adıdır. Çukurova ve Seyhan Kombi ve Petek Bakım servisi olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde karşılayabilmektir. Firmamızın ana prensibi müşteri odaklı olmaktır. Tecrübeli personelimiz ile birlikte çalışmalarımız önemli bir titizlik ve büyük bir özveri ile sağlamaktayız.

bottom of page