top of page

KOMBİ TAŞIMA

Adana Kombi Taşıma olarak Müşterilerimiz bizleri google veya sosyal mecralarda aramalarında Adana Kombi Taşıma veya Çukurova Kombi Taşıma olarak aratarak bizlerle iletişime geçmektedirler. Firmamız uzman kadromuz ile müşterilerimize en iyi hizmet vererek sorunlarını çözmektedir. Bu sayede sizler klimalarınızı en iyi ve en rahat şekilde kullanırken adana kombi montaj servisi olarak bizlerde sizin bu mutluluğunuzu paylaşmaktayız. Çukurova Kombi Montaj servisi olarak her gün sizlerin ihtiyaçlarınızı ve kombi hakkında sorunlarına karşı hemen hemen hergün hizmetimizi sürdürmekteyiz.

Aygıt ayarlama

Adana Kombi Taşıma

Kombi Taşıma Adana Servis hizmetleri için 0 538 375 75 52 nolu telefon yada www.adanakombiteknik.com adresimizden bizlerle iletişime geçerek en uygun fiyat ve kalite ile kombi taşıma hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. kombi Montaj esnasında yapılması gereken en önemli işlem kombinizin montaj öncesi bakımlarını yaptırmanızdır. Her üründe olduğu gibi zamanında yapılan periyodik bakım ve arıza tespitleri kombinizin ömrünü uzatır ve performansını artıracaktır.

Kombi Taşıma Fiyatları

Kombi taşıma ne kadar olduğu klimanızın büyüklüğüne göre değişmektedir ayrıca sökülüp takılması veya kombiniz sökülüdür sadece takılacaktır. bu gibi faktörler fiyatlarda değişkenlik göstermektedir. Kombi servis fiyatlarımız 100 TL başlayıp 200 TL ye kadar çıkmaktadır.

  • Kombi Taşıma Servis Hizmetlerimiz nasıl süreçten geçmektedir merak ettiniz mi?

1.

Müşterilerimiz genellikle kombi ve petek temizliği yaptırmak istediklerinde  Google veya arama motorlarında “adana kombi servisi” olarak aradıklarında ilk sırada bulunan kombi servisi  şirketimizle iletişime geçerler

2.

Kombi servisi olarak gün içerisinde uygun ekibimiz varsa müşterimizin randevusu alınır ve aynı gün servis hizmeti sağlanır veya aynı gün müsait değilse bir ertesi gün için müşterimizle birlikte randevu hazırlanır.

3.

Randevu saatinden yarım saat veya bir saat öncesinde müşterimiz telefonla iletişime geçilerek kombinizin arıza durumlarına göre müşterimizin kombisi açık veya kapalı bulundurulması gerektiği şeklinde talimatları vererek teknik personelimizin kombi arızasının tespitini kolaylaştırmaktadır.

4.

Teknik personelimiz zamanında randevu adresine gelir ve öncelikle cihazın mevcut konumunda bakım ve onarımı sağlanmaktadır.

5.

Adana kombi servisi olarak yapılan tüm bakım,onarım, arıza veya yıllık periyodik hizmetlerin hepsi garanti kapsamındadır.

6.

Teknik personelimiz tarafından kombinizin onarımı için  gerekli olan yedek parça siparişleri verilecekse yedek parça siparişleri verilerek işlemler sıkıntısız bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

7.

Sipariş edilen yedek parça, kombi servisimize ulaştığında tekrar müşterimiz ile iletişime geçerek randevu tarihi belirlenir ve kombi arızasının giderilmesi için uzman teknik personelimiz tarafından kombi onarımı tamamlanır.

bottom of page